2024-04-18

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

3 priežastys, kodėl kodėl sporto klubą verta iškeisti į paplūdimio teniso treniruotes

5 min read

Norint užsiimti bet kokiu sportu, labai dažnai renkamės tarp kelių variantų, kuris bus arčiau širdies ir malonesnis užsiėmimas. Tikriausiai viena didžiausių klaidų, kurią galima padaryti yra tai, kad pasirinkti gana populiarų variantą, nors tokiu sportu užsiimti net nenorite. Tikrai neslėpsime, kad vienas dažniausių pasirinkimų yra sporto salė. Daugelis ją renkasi vien tik dėl to, kad daug pažįstamų, draugų ar giminaičių yra pasirinkę tokią sporto šaką. Tačiau užsiimti sportu galima ne vien ten, tad šiame straipsnyje norime pateikti kelias priežastis, kodėl sporto klubą verta išmainyti į paplūdimio teniso treniruotes.

Toks sportas galimas gryname ore

Nesvarbu, koks oras bebūtų, ar tai būtų vasara ar žiema, visada sporto salė bus uždara, todėl gryno ir šviežio oro joje atrasti yra sunku. Aišku, kai kas gali sakyti, kad ten veikia oro kondicionieriai, todėl oras yra nuolat filtruojamas ir valomas. Tačiau kad ir kaip besakytumėte, grynas oras yra grynas oras ir jo niekaip nėra įmanoma pakeisti. Kadangi paplūdimio teniso treniruotės yra labiau populiarios vasaros laikotarpiu, tai jas tikrai kur kas labiau verta rinktis ir sporto salę keisti į gryną orą. Vienu kartu galėsite pasimėgauti saulės spinduliais, pučiančiu vėju ir tikrai sportuoti lauke yra kur kas maloniau.

Bendra veikla su draugais

Kuomet lankomasi sporto salėje, dažniausiai tokios treniruotės yra individualios ir dirbama tik sau. Nors ir einate kartu su draugu ar pažįstamu, tačiau labai retu atveju būnate drauge, nes kiekvienas nori treniruoti vis skirtingas kūno dalis, tad galima sakyti, kad yra sportuojama po vieną. Tad dar viena priežastis, kodėl sporto salė turi būti keičiama į paplūdimio teniso treniruotes, nes vienu kartu galėsite pasportuoti ir pabūti su draugais. Nes vien tokioms treniruotėms reikia mažiausiai dviejų žmonių, o kartais jų gali būti ir daugiau, nes galima žaisti komandiškai.

Pigesnis sportas nei kad lankyti sporto klubą

Verta pripažinti, tačiau sporto klubai nėra patys pigiausi, todėl per mėnesį vien jiems gali atsieiti nemaža suma. Aišku, kartais galima atrasti ir pigių variantų, tačiau ne visada ten norima eiti, nes kad ir einame sportuoti, norime naujų treniruoklių, jaukios aplinkos ir panašiai. Tad dažnas tikrai nesirenka pačio pigiausio varianto. O paplūdimio teniso treniruotės tikrai nėra brangus variantas, tad tikrai tokį sportą gali rinktis daugelis ir kiekvieną mėnesį tikrai nereikės jausti didelį piniginės patuštėjimą.