2024-07-15

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

Ar vonios kambaryje reikalingi baldai?

4 min read

Vonios kambaryje mes įpratę matyti ne tik vonią arba dušą, bet ir papildomus baldus, kurie ne tik suteikia kambariui jaukumo, bet ir leidžia vonia naudotis kur kas patogiau. Tačiau, ar visi šie baldai tikrai reikalingi vonios kambaryje? Atsakymas vienareikšmiškas – tikrai taip. Vonios kambario baldai būtini tiek moterims, tiek vyrams, kadangi abi lytis turi naudoti ne tik šampūnus, bet ir kondicionierius bei kūnui skirtas priežiūros priemones, kurių ant grindų nereikėtų dėti. Tad jei norite įsirengti vonios kambarį pigiau, todėl nenorite baldų, siūlome permąstyti. Vonios baldai nekainuoja brangiau, o komforto suteikia labai daug.

Kokius baldus pasirinkti?

Vonios kambario baldai gali būti labai įvairūs, todėl renkantis gali kilti daug klausimų. Turbūt pats populiariausias pasirinkimas – spintos, lentynos ir panašūs baldai. Jie leidžia susidėti visus reikiamus daiktus, todėl tai populiariausias pasirinkimas. Kitas dalykas, kurio reikia kiekvienam vonios kambariui – veidrodis. Tai nėra baldas, tačiau be jo būtų sudėtinga įsivaizduoti vonią. Juk kiekvienas nori pasižiūrėti į save ir pamatyti trūkumus, kuriuos galėtų išspręsti, pasitelkdami tam tikromis priemonėmis. Kiek mažiau populiarus pasirinkimas yra suoliukai. Kai kurie nori ne tik praustis vonioje, bet ir atlikti procedūras, tuomet praverčia turėti kokį nors baldą, kur būtų galima patogiai įsitaisyti procedūros metu.

Kaip išvengti kambario užgriozdinimo?

Vonios kambariai neretai būna maži, todėl daug baldų gali smarkiai užgriozdinti kambarį. Norint to išvengti, siūloma baldus pirkti ne iš karto, o po kelis. Tokiu būdu pamatysite, ar dar lieka vietos, ar čia ir reikia sustoti. Tam tikrais atvejais net ir perkrauti kambariai atrodo estetiškai, todėl ne visada reikia vengti kambario apkrovimo. Skandinaviškas stilius, žinoma, populiarus, tačiau baldai ir aksesuarai gali suteikti daug jaukumo, todėl ne visada reikia paisyti idėjos palikti kelis baldus ir laikyti kambarį pustuštį. Turbūt svarbiausia tai, kad kambarys būtų patogus jums, kadangi jūs vienintelis turėsite ten leisti rytus ir vakarus.