2024-02-25

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

Dažniausiai girdimi mitai apie šilumos siurblius

4 min read

Norite, kad būsto šildymas būtų ne tik greitas ir paprastas, iš Jūsų nereikalautų daug laiko, tačiau ir nebūtų per daug brangus? Tokiu atveju geriausias pasirinkimas kiekvienam yra šilumos siurbliai. Oras-oras ar oras-vanduo? Tai priklauso nuo jūsų poreikių, kadangi abi opcijos tikrai vertos dėmesio.

Svarbiausia yra netikėti mitais, kurie gali atgrasyti nuo tokios geros sistemos pasirinkimo. Žemiau aptarsime pačius pagrindinius, kurie yra dažniausiai minimi.

Tai yra brangi sistema?

Tikrai ne. Kadangi šiuo metu kainas galima pamatyti internete, tai atveria galimybes įvertinti kainas ir tuo pačiu savo galimybes. Taip pat galima sutaupyti perkant per akcijas, galiausiai, perkant su subsidija, kurios metu valstybė finansuoja dalį įrangos sumos.

Sudėtinga priežiūra?

Tikrai ne. Priežiūros beveik nereikia. Ne veltui šilumos siurbliai yra pasirenkami dažnai dėl patogumo. Tuo tarpu kieto kuro katilai – labai lepūs.

Daug kainuoja išlaikymas?

Sistema veikia elektros pagalba. Svarbiausia yra rasti Jums tinkamo galingumo ir tuo pačiu renkasi tvarias įrangas, kurios yra A klasės.

Ne tokia ekologiška, kaip teigiama?

Šiuo metu tai yra pati ekologiškiausia sistema. Bene labiausiai dėl to, kad neišmeta jokių CO2 į orą. Visgi, ne ką mažiau svarbu yra ir tai, kad įranga veikia gana mažomis energijos sąnaudomis. Tokiu atveju taip pat daromas mažesnis poveikis gamtai, o tai ir yra tikslas, kurio siekia kiekvienas tvarus gamintojas.

Sunku rasti tinkamus?

Šiuo metu pasiūla yra labai plati ir daugelis specialistų teikia nemokamas konsultacijas renkantis. Būtinai siūlome jomis pasinaudoti, kadangi tai yra puiki galimybė rasti tai, ko reikia.

Tinka tik mažam būstui?

Ne. Jeigu Jūsų būstas yra didelis – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra šilumos siurbliai oras-vanduo. Juos ir Jums siūlome rinktis. Esame tikri, kad sistemos galimybės pranoks Jūsų poreikius.

Renkantis labiausiai tinkamus siurblius – visada siūlome tartis su specialistais. Esame tikri, kad tuomet rasite įrangą, kuri ne tik jums tarnaus našiai, tačiau ir patenkins poreikius visomis kitomis prasmėmis nuo kainos iki tarnavimo laiko tarpo.