2022-08-14

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

Geriamo vandens aparatai (vandens kolonėlės) tampa būtinybe biure

5 min read

Augant verslo centrų augimui, siekiama sukurti patogią ir sveiką aplinką darbuotojams: rūpinamasi saugia darbo aplinka bei tinkamomis darbo priemonėmis, daug investuojama į bendrą infrastruktūrą, kuri tarnautų ir pilnai išpildytų bet kokius pareigas užimančio žmogaus poreikius, kad jis jaustųsi gerai, būtų energingas ir produktyvus visą darbo dieną.

Tačiau kuriant patogius baldus, statant energiją taupančius pastatus neretai pamirštama apie sąnaudas, kurios gali ilgainiui išauginti biuro išlaikymą, iššvaistyti daug elektros energijos, vandens.

        Vandens kolonėlės – geras būdas sutaupyti

Geriamo vandens aparatai, skirti biurams – tai ne tik patogus būdas gerti sau patinkantį būdą (karštą, šaltą, gazuotą, gaminti įvairius gėrimus tiesiai iš aparato), bet ir gerokai sutaupyti. Pamirškite plastiko buteliukus, kuriuos siūlote savo biuro darbuotojams ar svečiams. Visų pirma, geriant iš plastiko buteliukų jūs išgeriate ir mikroplastiko, kuris nėra matomas plika akimi, tačiau veikiant įvairioms oro sąlygoms, plastikas ima sąveikauti su vandeniu, o tai gali pakenkti jūsų sveikatai.

Antra priežastis nepirkti vandens buteliukuose – tai pats plastikas. Nors ir Lietuvos šiukšlių tvarkymo ir perdirbimo sistema pakankamai išvystyta, tačiau kasmet vis dar išmetama tonos plastiko, kuris randamas gamtoje. Kuo mažiau jo pirksime, tuo mažiau bus jo sukeltų problemų.

Trečia – tausokite savo ir kitų sveikatą. Buteliukus su vandeniu perkate dideliais kiekiais, juos nešiojate, keičiate, išmetate, darote daug veiksmų, kurie fiziškai gali būti sunkūs bei tiesiog eikvoja jūsų laiką.

Ketvirta – vis dar naudojate elektrinius virdulius, kurie sunaudoja nemažai elektros, neretai genda esant kietam, kalkėtam vandeniui. Vandens kolonėlės bus idealus pakaitalas virduliams.

Vandens kolonėlės galite įsigyti paspaudę čia.

        Švarus vanduo – tiesiai iš vandens kolonėlės

Šiuolaikinės vandens kolonėlės ar geriamo vandens sistemos turi net ir jau integruotus vandens filtrus, kurie užtikrins, kad jūsų geriamasis vanduo būtų saugus, minkštas, malonus gerti. Iš minkšto vandens pagaminti gėrimai bus skanesni, betgi arbata ar kava bus daug skanesnės, paties vandens norėsis gerti daugiau, todėl tikrai nebepamiršite išgerti bent jau rekomeduojamo minimalaus dienos kiekio.

Dėl švaraus vandens tiesiai iš geriamojo vandens sistemos užtikrinimo, šiuos aparatus dažniausiai renkasi mokymosi įstaigos (vaikų darželiai, mokyklos, universitetai), nes ne visi turi vandens filtravimo sistemas, todėl ieškoma paprastesnio ir greitesnio būdo gerti saugų ir švarų vandenį ten, kur daugiausia praleidžiama laiko.