2022-12-06

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

Kaip rasti dropshipping tiekėjus?

5 min read

Kaip rasti dropshipping tiekėjus?

Dropshipping kas tai?   Šis žodis girdimas vis dažniau, ir ne visi žino kas tai reiškia. Jei trumpai, tai gali būti puikus būdas pradėti savo verslą internete, su sąlyginai nedidelėmis pradinėmis investicijomis.  Kuomet prekės užsakomos tiesiogiai iš tiekėjų sandėlių – pirkėjui į namus.Tačiau viena iš sunkiausių užduočių yra susirasti tinkamus tiekėjus ir galutinai aptarti sąlygas. Kiekvieni dropship tiekėjai turi savo reikalavimus, o jų paieška kartais gali užtrukti labai ilgai. Taip pat yra tikimybė išvis nerasti tiekimo vietos. Tad šiandien pasidalinsime patarimais kur rasti patikimus tiekėjus.

Skirtingi paieškos būdai

Yra keletas skirtingų būdų, kaip galite rasti dropship tiekėjų savo verslui. Galite ieškoti internetiniuose kataloguose, dalyvauti parodose ar suvažiavimuose arba pirkti jau paruoštus tiekėjų sąrašus.

Kaip bebūtų, vienas iš populiariausių dropship tiekėjų paieškos būdų – paieška interneto kataloguose. Šiuose portaluose nurodomi didmenininkai ir gamintojai kurie siūlo dropshipping galimybes. Tiekėjų galite ieškoti pagal produktus, kuriuos norite parduoti, arba pagal vietovę.

Jei tik pradedate veiklą, puikus variantas gali būti įsigyti tiekėjų susistemintus tiekėjų sąrašus. Tokie portalai kaip pradekversla.lt specializuojasi ieškodamos geriausių o tiekėjų ir su jais dirba. Šių sąrašų dėka Jus galite rasti jūsų verslui tinkamą tiekėją, derėtis dėl kainų ir sudaryti siuntimo susitarimus.

Taip pat yra daug internetinių prekyviečių, kurios jungia dropshipperius su mažmenininkais. Šiose prekyvietėse galite peržiūrėti įvairius produktus ir tiesiogiai susisiekti su tiekėjais. Populiariausios dropshippingo rinkos yra “AliExpress” ir “Oberlo”. Bet tai nereiškia, jog tai yra pats geriausias variantas.

Tinkami tiekėjai – bet kokios prekybos pagrindas!

Svarbiausia bet kokiame versle – palaikyti gerus santykius su tiekėjais. Juk būtent jie tiekia jums produktus, kuriuos parduodate. Dėl šios priežasties visada turėtumėte stengtis rasti geriausią įmanomą variantą. O čia keletas patarimų, į ką atkreipti dėmesį renkantis tiekėją:

  • Sužinokite, kiek laiko tiekėjas vykdo veiklą. Kuo ilgiau, tuo geriau.
  • Patikrinkite, ar tiekėjas turi gerą reputaciją. Tai galite padaryti skaitydami atsiliepimus internete arba klausdami kitų mažmenininkų.
  • Įsitikinkite, kad tiekėjas gali patenkinti jūsų poreikius. Tai apima minimalų užsakymo kiekį, pristatymo laiką ir būdus, mokėjimo būdus ir kt.
  • Gaukite aiškią informaciją apie produktus, kuriuos norite parduoti. Tai apima nuotraukas, aprašymus, kainas ir t. t.
  • Įsitikinkite, kad tiekėjas taiko jums priimtiną prekių grąžinimo politiką.
  • Patikrinkite, ar tiekėjas teikia geras klientų aptarnavimo paslaugas. Tai svarbu, jei kiltų kokių nors problemų dėl užsakymo.

Svarbiausia rasti tiekėją, kurį galite pasitikėti. Radę gerą tiekėją galite būti tikri, kad jūsų verslas veiks sklandžiai.