2023-12-05

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

Kodėl įmonėms būtina rinktis vertimo biurus vertimams?

4 min read

Vis daugiau įmonių stengiasi pakliūti į tarptautinę rinką, kad galėtų kuo labiau išplėtoti savo verslą, bei pritraukti naujų klientų. Problema, kad dauguma verslų stengiasi sutaupyti savo biudžetą, todėl nusamdo prastus paslaugų teikėjus, kurie gali sugadinti tik jų vardą. Jokia paslaptis, kad plečiantis į tarptautinę rinką, įmonės yra reikalingos vertimų paslaugos. Dažnai laisvai samdomi specialistai negali užtikrinti aukščiausios kokybės vertimų, bei atlikto darbo laiku. Vos menkiausios klaidos vertime gali sukelti didelių rūpesčių įmonėms, bei sugadinti jų turimą reputaciją, o tokiu atveju, pasaulinė rinka tik tols nuo jų ir bus išvaistytos įmonės lėšos.

Vertimų biuras gali užtikrinti, kad vertimai būtų atlikti su aukštais standartais, o jūs galėsite mėgautis rezultatu. Pateikiame pagrindinius privalumus:

Kokybė yra garantuojama

Svarbiausia vertimo ir lokalizavimo aspektuose užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas. Neturint nustatytos kokybės, jūsų vertėjai gali atlikti vertimus prastai ir su klaidomis, o tai turės įtakos ir jūsų plėtimuisi. Darbas su sertifikuotais vertėjais užtikrina aukščiausią kokybę.

Bus atsižvelgiama į jūsų pramonės šaką

Dirbdami su profesionaliu vertimu biuru, jūs busite užtikrinti, kad gausite vertėją, kuris supranta jūsų pramonės šakos niuansus ir visus reikiamus terminus. Tarkime jums reikalingi teisiniai vertimai, o tokius vertimus gali atlikti tik teisiniuose dalykuose nusimanantis vertėjas. Bendrosios kalbos vertėjas gali atlikti tokius vertimus, tačiau jis negalės suprasti sakinio iki galo, o dėl to bus privelta įvairiausių klaidų.

Projekto komanda užtikrins efektyvumą

Privalumas dirbant su vertimu biuru, kad jie jau žinos visus procesus, todėl galės užtikrinti darbo eigos efektyvumą. Jūs dirbsite su tam tikra komanda, kurią sudarys vadovas, vertėjas, korektoriai ir kiti nariai. Visi šie nariai kartu dirbs su jūsų įmonės vertimais. Projektų vadovai visuomet galės jus informuoti apie vertimo eigą, bei galėsite klausti jų klausimų, kurie jums rūpi. Projekto vadovai suteiks jums atsakymus į jūsų klausimus ir galės suteikti platesnės informacijos apie verslo plėtojimą tarptautinėje rinkoje.

Nepamirškite, kad po atlikto vertimo, tekstai visuomet yra pertikrinami kelis kartus, o tuomet sutvarkomi dokumentuose pagal visus reikiamus reikalavimus.