2023-10-01

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

Nuo ko priklauso rankų darbo papuošalų kaina?

4 min read

Nuo ko priklauso rankų darbo papuošalų kaina?

Rankų darbo papuošalai pasižymi unikalumu ir išskirtinumu. Tačiau jų kaina ne visada sužavi pirkėjus. Kai kurie rankų darbo papuošalai iš tiesų gali kainuoti nepigiai. Nuo ko priklauso kaina? Kodėl kai kurie aksesuarų gamintojai siūlo pigesnę, o kiti brangesnę kainą?

Gamybos išlaidos

Turbūt savaime suprantama, jog kiekvieno papuošalo gamybos išlaidos yra skirtingos. Šiuo metu ypač populiarūs papuošalai iš natūralių akmenukų, kurie, deja, brangūs. Todėl nenuostabu, jog ir pačio papuošalo kaina brangesnė. Kai kurie parduoda panašius papuošalus, tačiau jie ne iš tikrų, o dirbtinių akmenukų. Nuotraukose atrodo panašiai, tačiau realybėje lengvai atskirtumėte pigų padirbinį. Iš esmės, pigesnį papuošalą visada galima rasti, tačiau jo kokybė bus kur kas prastesnė.

Darbas

Rankų darbo papuošalai reikalauja daug dėmesio ir laiko, todėl nesistebėkite, kad jų kaina gali būti šiek tiek brangesnė. Kai kurie papuošalai reikalauja ypač daug laiko, todėl jų kaina gerokai šokteli. Nuo darbo laiko priklauso kaina, tačiau nepamirškite, kad svarbu ne tik tai. Kai kurių gamintojų papuošalai kainuoja pigiau, nes jie patys gamina, reklamuoja ir parduoda, kitų brangiau, nes jie samdo žmones, kurie atliktų šiuos darbus.

Internetinės svetainės išlaikymo išlaidos

Norint, jog rankų darbo papuošalai būtų nupirkti, reikia juos kažkur pardavinėti. Internetinėse svetainėse pardavinėti kur kas pigiau, nei fizinėse parduotuvėse, tačiau tai nereiškia, jog nėra jokių išlaidų. Kainuoja ne tik domenas, hostingas, bet ir elektroninės parduotuvės nuoma, jeigu ji nėra įsigyta.

Reklamos išlaidos

Nesvarbu, kokia kokybiška prekė, jai vis tiek reikės reklamos, kad žmonės ją pamatytų ir susidomėtų. Todėl nepamirškite, kad į prekės kainą visada įeina reklamos išlaidos. Kai kurie už reklamą moka brangiai, kadangi dar nėra gerai žinomi, todėl visus lankytojus gauna tik iš reklamos. Tokiu būdu kaina gali būti šiek tiek didesnė.

PVM

Nepamirškite, kad tiems, kurie uždirba daugiau nei 45 000 eurų per metus, reikia mokėti PVM. Tad jei patinkančio papuošalo kaina staiga šoktelėjo, gali būti, jog tai ir yra priežastis.