2023-10-01

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

Pramoginė žvejyba – akimirkoms, kurios įtraukia

4 min read

Kai norisi išbandyti kažką naujo – siūlome Jums ieškoti specialistų, kurie gali pasiūlyti tokias pramogas, kurios ne tik patiks, tačiau dažnai ir įtrauks. Baltijos jūra dovanoja labai daug ir labai įvairių pramogų, tad siūlome susipažinti su galimybėmis, kurios šiuo metu prieinamos kiekvienam.

Jachtos | Laivo | Katerio Nuoma Klaipėda – Jovila siūlo labai daug galimybių. Svarbiausia nuspręsti – kokia pramoga Jums labiausiai patiktų. Ir jeigu tai yra žvejyba – kodėl gi ne, taip?

Ne tik kasdienai, tačiau ir šventėms

Daugeliui žmonių atrodo, kad žvejyba yra ritualas, kurį dažniausiai renkami žmonės ieškantys hobio, kuris leistų atsipalaiduoti. Tačiau tai nėra visiškai tiesa. Šiuo metu pramoginė žvejyba net gali būti siejama su prabangia pramoga. Ypač tokiu atveju, kai ji yra minima laive, jūroje, o ne ant upės kranto. Kai kurie net švenčia gimtadienius žvejodami. Svarbiausia yra kompanija, kuri bus įtraukiama į pramogas. Esame tikri, kad kartą pabandžius – daugelis norės žvejoti vėl.

Paslaugų kainos

Natūralu, kad paslaugų kainos yra vienos iš esminių, kurios lemia – kur bus užsakoma žvejyba.  Su kainomis bei kitomis paslaugų smulkmenomis – galite susipažinti laivo-nuoma.lt/lt/pramogine-zvejyba. Kainos varijuoja priklausomai nuo kiekvieno poreikių. Kai paslauga u-sakoma ne jokios šventės, tiesiog –  dažniausiai kainuoja pigiau. O kai yra derinama su švente, žinoma, reikia ir užkandžių, papuošimų, kurie ir kelia įkainius.

Maršruto pasirinkimas

Žinoma, kinta ir maršrutas, kuris lemia ne tik plaukimo laiko tarpą, tačiau ir planuojamas pagauti žuvis.

Dažniausiai siūlomi:

  1. Laivai iš Drevernos
  2. Laivai iš Klaipėdos
  3. Laivai iš Mingės
  4. Laivai iš Nidos
  5. Laivai iš Rusnės
  6. Laivai iš Uostadvario
  7. Laivai iš Ventės

Pagal tai kinta – kada bus pasiektas tikslas, tai yra, kiek laiko yra plaukiama ir tuo pačiu – kokiais žuvis galima pagauti. Žinoma, tai lemia ir sezoniškumas bei jo keliamos taisyklės.

Daugeliui žmonių atrodo, kad ši pramoga nebus smagi, kad ji neįtrauks, galbūt, kad ji tinka tik vyrams. Tai nėra tiesa. Esame tikri, kad svarbiausia yra nebijoti išbandyti ką nors naujo. Visa kita – smulkmenos, kurios yra derinamos asmeniškai.