2022-12-06

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

Flowers And Lovers pasiūlymai verslams ir įmonėms

5 min read

Flowers And Lovers – gėlių studija, kurioje rasite nepaprasto grožio gėles ir jų kompozicijas. Dažnai esame įpratę, jog gėlės dovanojamos tik esant progai ir namams, tačiau pamirštama, jog tai puiki interjero detalė ir geros emocijos nešėjas. Dėl to Flowers And Lovers siūlo tinkamą sprendimą savo verslo klientams – puokščių prenumeratą. Kas tai per paslauga ir kodėl ji naudinga verslams?

Puokščių prenumerata

Flowers And Lovers puokščių prenumerata – tai reguliarus puokščių pristatymas į jūsų pasirinktą lokaciją. Puokštes, kurias gausite, galite pasirinkti iš anksto ir jums nereikės daugiau svarstyti ir kiekvieną kartą rinktis naują puokštę. Pasirinkti galite, kiek kartų per mėnesį gausite puokštes, taip pat ir kuriam laikotarpiui. Išsirinksite norimą puokštės stilių ir Flowers And Lovers specialistės sukomponuos jas pagal tai. Puokštės išvaizdą galite derinti prie savo erdvių interjero arba tiesiog pasirinkti savo mėgstamiausią stilių. Be to galima pasirinkti ir gaunamų puokščių dydį, kad tai tiktų jūsų ofisui, neapkrautų jo per daug, o tik papildytų.

Privalumai

Kodėl verta rinktis Flowers And Lovers puokščių prenumeratą? Tai puikus ir patogus būdas paįvairinti atmosferą darbo erdvėse. Gėlės, kaip ir kiti augalai, gerina nuotaiką, valo orą, mažiną stresą ir didina produktyvumą. Užsisakant puokščių prenumeratą nebereikės rūpintis gėlėmis ofise patiems. Juk laiką sutaupyti siekiame visi. Vienas užsakymas ir vienas apmokėjimas, o puokštės pasieks jus tada, kada pasirinkote jūs. Flowers And Lovers puokščių prenumeratai netaiko papildomo pristatymo mokesčio, tad mokėti atskirai už tai nebereikės. Gėlių puokštės stilių išsirinksite patys, o jei norėsite, kiekvieno pristatymo metu jus pasieks vis kitokia gėlių puokštė. Žinoma, šviežios gėlės vysta ir kai kurios reikalauja išskirtinės priežiūros, tačiau Flowers And Lovers parinks jums tokias gėles, kurios tiks jūsų poreikiams ir nereikės prie jų priežiūros gaišti daugiau papildomo laiko nei įprasta.

Šviežios gėlės papuošia visas erdves ir atneša tik geriausius jausmus. Kiekvienas apsilankęs jūsų ofise bus maloniai nustebintas jį pasitinkančia puokšte, tad tai puikus sprendimas administracinio pobūdžio erdvėms, kuriose pirmiausia apsilanko jūsų klientai. Stebinkite ir kurkite malonią atmosferą savo darbo erdvėse darbuotojams ir svečiams!