2023-10-01

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

Kokie įrankiai yra būtini baldų gamybai?

4 min read

Jei kada nors galvojote apie nedideles mėgėjiškas dirbtuves, šis straipsnis jums bus naudingas. Puiki idėja – patiems pasigaminti buto ar namo baldą. Pirmasis klausimas, kuris kyla pradedančiajam staliui, yra: “Kokių įrankių man reikia, kad galėčiau savo rankomis pasigaminti baldus?” Atsakymą į šį klausimą rasite šiame straipsnyje.

Daugelis žmonių mano, kad baldams gaminti reikia daugybės įvairių įrankių. Iš tiesų taip ir yra. Masinei baldų gamybai arba jų gamybai pardavimui reikia daugybės skirtingų įrankių. Tačiau jei norite įsirengti mėgėjiškas dirbtuves, kuriose gaminsite baldus savo namams, jums reikia tam tikro prietaisų rinkinio.

Svarbu nepadaryti didelės klaidos ir nesusipirkti visų stalių darbams tinkamų įrankių. Tikėtina, kad daugelis jų nebus naudingi, bent jau iš pradžių. Tačiau kokių įrankių jums reikia? Kokius įrankius būtinai turėtumėte įsigyti?

Visų pirma, dirbtuvėse reikia įrengti darbo stalą. Be jo negalima gaminti baldų. Tai jūsų darbo vieta, be kurios apskritai negalite apsieiti. Dabar apie pačius įrankius.

Minimalus mėgėjiškų dirbtuvių įrankių rinkinys

  • Rankiniai įrankiai medienai apdoroti;
  • Matavimo prietaisai;
  • Elektriniai įrankiai;
  • Eksploatacinės medžiagos.

Kalbant apie pirmąjį minimalų įrankių rinkinį, pirmajame etape baldams gaminti visiškai pakanka pirmiau minėtų prietaisų. Naudodami šią įrangą galite kurti paprastus, bet aukštos kokybės gaminius iš medienos. Tačiau minkštų baldų gamybai, neišsiversite be aerozolinių klijų.

Pagrindinis purškiamų klijų privalumas – jų mobilumas.

Naudojant juos nereikia jokių priedų (šepečių ar volelių), todėl sutaupoma daug laiko. Kokybiški purškiami klijai vienu metu padengia didelius plotus ir leidžia lengvai dirbti sunkiai pasiekiamose vietose. Dar viena teigiama purškiamų klijų savybė – jų universalumas. Galima klijuoti beveik visas medžiagas, jei pasirenkama tinkama jų rūšis.

Daugybė smulkių lašelių, veikiami slėgio, tolygiai išpurškiami ant darbinio paviršiaus. Produktas nepažeidžia medžiagos ir neįsiskverbia į jos struktūrą. Todėl juo galima klijuoti iš pažiūros neįmanomas klijuoti medžiagas. Tai paprastas ir kokybiškas visų jūsų idėjų sprendimas. Įrankiai tinka bet kokiai medžiagai: nuo popieriaus ir audinio iki putplasčio ir medžio. Su jų pagalba jūsų darbas bus unikalus ir tvarkingas. Verta išbandyti vieną iš populiariausių šios serijos produktų, kad įsitikintumėte, kokią naudą teikia darbas su jais.