2022-12-06

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

Šilumos siurbliai oras-vanduo: privalumai

4 min read

Norite, kad Jūsų namuose visada būtų toks mikroklimatas, kuris geriausiai patenkintų Jūsų organizmo poreikius? Tokiu atveju visada siūlome rinktis inovatyvias įrangas. Taip, klasika yra klasika, kieto kuro katilai nėra blogai, tačiau inovatyvūs šilumos siurbliai – ne tik patogesnė, tačiau ir saugesnė alternatyva, kuri dėl krentančių kainų tampa prieinama daugeliui.

Didelės kvadratūros būstui dažniausiai siūlomi šilumos siurbliai oras vanduo. Kodėl šis variantas yra kur kas geriau nei kieto kuro arba dujinis katilas? Bandysime tai aptarti straipsnyje.

  1. Pirmiausia drąsiai sakome, kad tai yra pats ekologiškiausias pasirinkimas. Kadangi vis daugiau žmonių rūpinasi gamta ir supranta, jog tai yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė – siūlome ir Jums tai įvertinus rinktis įrangą, kuri leis gyventi tvariai su gamta.
  2. Taip pat siūlome nepamiršti, kad šilumos siurbliais veikia patys, tai yra, Jums nereikia jiems skirti dėmesio, kad šiluma būtų. Tai, žinoma, yra patogumas, kurio siekia kiekvienas.
  3. Daugelis žmonių bijo, kad tokia įranga yra labai brangi. Tikrai ne. Kainos prieinamos daugeliui. O jeigu norisi sutaupyti dar daugiau – visada galite sekti akcijas.
  4. Tai yra pats saugiausias pasirinkimas. Deja, kiekvienais metais tenka girdėti labai daug istorijų apie įrangas, kurios sukelia gaisrus. Su šilumos siurbliais taip nenutiks. Žinoma, jeigu naudosite geros kokybės, sertifikuotą sistemą.
  5. Siūlome Jums suprasti ir patogaus valdymo galimybę. Net tada, kai esate ne namuose, galite nustatyti, kad įranga šiltų. Tai reiškia, kad galima ne tik kontroliuoti būsto mikroklimatą, kai esate ne namuose, tačiau ir dėl to nemažai sutaupyti.
  6. Šilumos siurbliais oras-vanduo ne tik šildo patalpas, tačiau ir papildomai nemokamai ruošia karštą vandenį.
  7. Įrangos montavimui nereikia specialios erdvės, sandėliuko. Tai patogu tiems, kurie gyvena nedideliuose namuose.

Geriausios kokybės siurblius Jums siūlo Saulės broliai. Renkantis visada siūlome su jais pasitarti. Specialistų konsultacija dažniausiai ne tik pagreitina paieškas, tačiau ir padaro jas kur kas kokybiškesnėmis. Juk gera, kai randama įranga, kuriantį Jums patogumą visus metus.