2022-08-14

ITMARKET.LT

IT IR VERSLO NAUJIENŲ ŽURNALAS

Skolų pardavimas: mitas ir faktai

4 min read

Turite skolininkų, kurie Jus labai vargina? Tokiu atveju siūlome pačiam nesukti galvos ir negaišti savo laiko prašant, kad skolininkas apmokėtų tai, ką jums yra skolintas, tačiau ieškoti specialistų, kurie superka skolas.

Šiuo metu skolų pardavimas yra ne tik greitas, tačiau ir patogus. Tai yra paslauga, kuria naudojasi ir fiziniai asmenys, ir tuo pačiu juridiniai asmenys.

Jeigu ir jums tai kiek girdėta paslauga, tačiau nesate tikras dėl smulkmenų – pateiksime dažniausiai pasitaikančius mitus ir faktus, kurie padės geriau viską suprasti.

  • Tai yra brangi paslauga?

Bene dažniausias mitas yra tai, kad tai brangi paslauga. Tačiau tikrai ne. Internete galima rasti įkainius ir tuo pačiu kitą svarbią informaciją, kuri gali padėti geriau suprasti – ar Jums tai tinka. Daugelis įmonių nemokamai vertina užklausas, tad daugiau informacijos – dar niekam nepakenkė.

  • Reta įmonė ją siūlo?

Nors atrodo, kad tokia paslauga kaip skolų išieškojimas jau nebėra naujiena, tačiau kai kuriems vis dar nėra tiksliai aišku kas ir kaip. Tokiu atveju geriausia yra rasti konkrečią įmonę ir tuo pačiu su ja kalbėtis. Esame tikri, kad atsakymai padės geriau suprasti tiksliai atliekamas funkcijas.

  • Daug kainuoja administravimo mokesčiai?

Kainų baimės yra normalios, kadangi atrodo, kad tokios tipo teisinės paslaugos gali būti labai nepatrauklios savo kainomis. Kadangi šiuo metu kainas galima rasti internete – tai atveria galimybes kiekvienam, rasti jam tinkamą specialistą ne tik pagal kompetenciją, tačiau ir įkainius, kuriuos jis siūlo.

  • Vis tiek teks toliau dalyvauti teisminiuose procesuose?

Galiausiai, tai yra dar vienas mitas, kuris ir gali atgrasyti nuo pasinaudojimo tokio tipo paslaugomis. Nereikės ir tai tikrai džiugina, kadangi galima skirti laiką veikloms, kurios yra malonios. Tokiu atveju specialistai, kurie tas skolas pirko – patys ir ieškos būdų – kaip jas galima kuo greičiau ir paprasčiau atgauti.

Visada geriausia dėl smulkmenų yra tartis su tais, kurie teikia skolų pirkimo paslaugas. Esame tikri, kad tokiu atveju kur kas paprasčiau suvoksite šią galimybę, kurią tikrai verta išnaudoti.