Kaip vyksta domeno pirkimo procesas?

Kaip vyksta domeno pirkimo procesas?

Domenas: pirkimas iš kito asmens:

Labai dažnai gauname užklausas kaip vyksta domeno pirkimo procedūra ir domeno teisių perleidimas.

  1.  Suradus tinkama domeną galutinai sutariame domeno pardavimo kaina ir salygas, kaip pvz 100 eur suma.
  2. Išrašoma sąskaita faktūra NE PVM mokėtojo, ją apmokėjus inicijuojamas domeno perleidimas per IV.LT sistemą.Tokiu atveju mes Jūsų paprašysime iv.lt svetainės prisijungimo vardo ir el pašto kuriuo registruota anketa.

Registruodamiesi per šią nuorodą gausite 20 proc nuolaidą talpinimui:     IV.LT NUOLAIDA SPAUSTI ČIA

Svarbi dalis, jeigu kuriate naują anketą labai svarbu pasitvirtinti tapatybę, t.y. nusiųsti dokumentus iv.lt administratoriams.

Read More

Įmonių pavadinimai

Pavadinimai internete

Prieš startuojant su savo veikla internete, vienas svarbiausių veiksnių yra įmonių pavadinimai  ir interneto vardai – kitaip žinomi domenai. Šiame straipsnyje norėčiau perteikti naudingus patarimus vartotojams, kurie dar nespėjo startuoti su savo veikla internete.

Read More

Domeno tikrinimas

Kaip sužinoti LT domeno sąvininką?

 

Reiktų žinoti, kad nuo 2018 metų pagal LT domeno taisykles, duomenys apie domeno turėtoją, jeigu tai yra privatus asmuo nebepateikiami dėl duomenų saugos.  Galima tik užpildyti formą, ir jeigu domeno sąvininkas norės atrašys Jums iš savo asmeninio emailo, jei ne deja teks ieškoti kitų paieškos būdų.

Pats paprasčiausias ir greičiausias būdas patikrinti LT domeną tai http://www.Whois.lt

Read More

Domeno vardo įdėjos

Kaip pasirinkti domeno vardą: 8 esminiai patarimai

 

Daugelis verslininkų galvodami tinkamiausią vardą savo internetiniam puslapiui neįvertina pačių svarbiausių kriterijų. Paprasčiausiai analizuojamas skambesys, labai dažnai domeno pavadinimu tampa įmonės pavadinimas ir, deja, dažniausiai toks pavadinimas nėra draugiškas SEO. O šiais laikais domeno vardo pasirinkimo ir SEO sąsajos yra labai glaudžios, galima sakyti, kad vienos nuo kitų neatsiejamos.

Norėdami pasirinkti tinkamą domeno vardą, kuris būtų draugiškas SEO, puikiai atspindėtų Jūsų paslaugas ir tarnautų kaip verslo reprezentacijos, skaitmeninio marketingo ženklas – turite įvertinti kelis svarbius niuansus.

Read More